Kategorie:

Auto do ślubu - Corvette z 1977 roku - Pojedź sam do ślubu!

Corvette z 1977 roku

No cóż - oferujemy wynajem jednego z najpiękniejszych samochodów świata - dwuosobową, sportową Corvette - kultowe auto, które zdobyło rzesze fanów.

Auto z pazurem, ryk silnika u jednych powoduje ciary i budzi respekt, u innych jest najpiękniejszą muzyką dla uszu. Corvetta produkowana jest przez koncern Chevrolet po dzisiejsze czasy w ograniczonej ilości, niewiele osób może poszczycić się jego posiadaniem - podkreśla charakter, indywidualizm i temperament. Idealny wybór dla tych, którzy chcą postawić na swoją osobowość i zaznać wybornych wrażeń jakie sprawia jazda tym sportowym autem. Ze względu na naszą specjalizację Corvette promujemy hasłem "Pojedź sam do ślubu!" - auto poza obsługą uroczystości wynajmujemy także do reklam.

Corvette z 1977 roku została uznana za najlepszy samochód swojej epoki - zawdzięcza to ponadczasowej stylistyce, brzmieniu i wyglądowi, osiągom i technologiom jakie zostały użyte w tamtych czasach. Marzenie tych lat jest obecnie dostępne po kliknięciu na stronę "kontakt".

stat4u