Kategorie:

Limuzyna do ślubu Lincoln Excalibur 2 - 2002r.

limuzyna do ślubu Lincoln Excalibur, 2002r.

Lincoln Excalibur jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez Młode Pary limuzyną do ślubu. Excalibur jest bardzo dobrze znanym modelem w branży ślubno - weselnej, jest też dobrze postrzegany przez użytkowników, a swoją popularność zawdzięcza swojemu wyglądowi i ceremonialnemu stylowi. Model zaprojektowany został od podstaw do obsługi ceremonii i uroczystości, wzorowany jest na innym modelu Lincoln'a - Phaeton - przez co stylistycznie nawiązuje do starej motoryzacji.

Charakterystyczne nadkola, progi wzdłuż drzwi, osadzone po bokach i na bagażniku koła zapasowe, chromowane rury wydechowe poprowadzone na zewnątrz maski silnika oraz reflektory mocowane poza karoserią - według standardów z okresu międzywojennego - wszystkie elementy nadają autu niepowtarzalnego stylu.

Przedstawiona limuzyna w kolorze białym przeznaczona jest do wynajęcia na śluby, uroczystości i do obsługi różnego typu ceremonii. Auto mieści 8 osób, jest luksusowo wyposażone w barek z szampanem i kieliszkami, TV, DVD, oświetlenie podsufitki, klimatyzację dwustrefową oraz bardzo wygodne, skórzane kanapy.

stat4u