Kategorie:

Limuzyna do ślubu Lincoln Excalibur 1 - 2005r.

Luksusowa limuzyna do ślubu Lincoln Excalibur, 2005r.

Jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez Nowożeńców limuzyna do ślubu - Lincoln Excalibur. Model zaprojektowany został z myślą o obsłudze ceremonii i uroczystości, a wzorowany jest na innym modelu Lincoln'a - Phaeton - przez co stylistycznie nawiązuje do starej motoryzacji.

Charakterystyczne nadkola, progi wzdłuż drzwi, osadzone po bokach i na bagażniku koła zapasowe, chromowane rury wydechowe poprowadzone na zewnątrz maski silnika oraz reflektory mocowane poza karoserią - według standardów z okresu międzywojennego - wszystkie elementy nadają autu uroczystego stylu, a wytworność auta i markowe pochodzenie podkreśla ostentacyjnie duża figurka Excalibura osadzona na masce pojazdu.

Przedstawiona limuzyna w kolorze białym, z czarnym dachem przeznaczona jest do wynajęcia na śluby, uroczystości i do obsługi różnego typu ceremonii. Auto mieści 8 osób, jest luksusowo wyposażone w barek z szampanem i kieliszkami, TV, DVD, oświetlenie podsufitki, klimatyzację dwustrefową oraz bardzo wygodne, skórzane kanapy.

stat4u