Kategorie:

Limuzyna Lincoln Town Car 180 Empire

Luksusowa limuzyna Lincoln Town Car 180

Limuzyna Lincoln Town Car to flagowa pozycja w ofertach wypożyczalni na całym świecie. Sprawdzona marka wyznaczająca trendy i standardy zawsze gwarantuje satysfakcję klientów.

Przedstawiona limuzyna w wersji Town Car 180 Empire przystosowana jest do przewozu 14 osób. Auto jest luksusowo wyposażone w dwustrefową klimatyzację, oddzielny system nagłaśniający, TV oraz DVD, barek ze schładzarkami do butelek, karafki, szklanki i kieliszki. Wnętrze w kontrastujących kolorach - ciemne kanapy, jasne elementy tapicerki podsufitki, która posiada dwa rodzaje oświetlenia - jasne halogenowe oraz nocne kolorowe, dodatkowo wkomponowano asymetryczne lustro, dzięki czemu w czasie wieczornych podróży całość tworzy wyjątkowy klimat. Nad tylną kanapą znajduje się szyberdach. Bardzo wygodne, skórzane kanapy zapewniają wysoki komfort jazdy.

Limuzyna przeznaczona jest do wynajęcia na różnego rodzaju okazje: do przewozu VIP-ów, transferów lotniskowych, na potrzeby firmowe oraz do obsługi rautów, ślubów i innych uroczystości. Limuzyna wynajmowana jest z kompetentnym szoferem.

stat4u