Kategorie:

Angielski autobus piętrowy Bristol VR Cabrio z 1972 roku

Angielski autobus piętrowy Bristol VR 1972r.

Produkcję tych aut rozpoczęto w latach 60-tych, autobusy szybko podbiły rynek i stały się nieodłączną częścią londyńskiego i angielskiego krajobrazu. Autobus piętrowy Bristol VR Cabrio do dziś ma fanów, w sieci istnieje wiele stron entuzjastów tego pojazdu, a wśród nich uwzględniono także nasz egzemplarz.

Rzadko spotykana konstrukcja autobusu pozwala na wykorzystanie jego walorów w różnych celach - auto łączy funkcję autobusu piętrowego i kabrioleta, gdzie górne piętro nie posiada dachu. Cecha ta umożliwia organizację atrakcyjnych przejazdów, które urozmaicają imprezy i uroczystości. Bristol pomalowany jest na jaskrawy czerwony kolor i mieści do 72 pasażerów.

W zależności od potrzeb oraz charakteru imprezy autobus doposażamy w dodatkowe oświetlenie i nagłośnienie oraz dekorujemy zgodnie z życzeniami.

Zastosowanie autobusu do reklam i akcji promocyjnych

Konstrukcja autobusu preferuje go do wykorzystania w celach reklamowych oraz do akcji promocyjnych. Dolny pokład wykorzystywany jest często do organizacji biura informacyjnego, gdzie odwiedzający mogą zapoznać się z materiałami reklamowymi - oferujemy dodatkowe gabloty i standy na ulotki, stoliki oraz oświetlenie. Piętro autobusu w tego typu akcjach wykorzystywane jest np. do degustacji lub prezentacji promowanych produktów - tu także oferujemy stoliki lub inne wyposażenie zależne od potrzeb.

Zewnętrzne gabaryty samochodu są jego atutem i umożliwiają wykorzystanie powierzchni do celów reklamowych poprzez zastosowanie transparentów, flag i banerów. Wygląd i forma reklamy zależna jest od potrzeb akcji promocyjnej i każdorazowo ustalana jest indywidualnie.

Autobus do transportu Gości Weselnych

Bristol bardzo dobrze sprawdza się w roli autobusu do obsługi ślubu oraz transportu Gości Weselnych. Poza praktyczną możliwością zabrania jednorazowo dużej liczby pasażerów autobus piętrowy bez dachu daje możliwość organizacji hucznej zabawy i zapewnia pasażerom pozytywne wrażenia z jazdy. Pojazd dekorowany jest kwiatami lub balonikami, zgodnie z życzeniami weselni muzykanci mogą zostać ulokowani na piętrze autobusu. Wszystko to uatrakcyjnia ceremonię i tworzy oprawę wesela.

stat4u