Kategorie:

Wynajem samochodów do filmów i reklam

Auta do filmów i reklam

Naszą ofertę wynajmu aut kierujemy do firm i osób zainteresowanych wypożyczeniem oryginalnego samochodu do produkcji filmowych, teledysków, kampanii promocyjnych i na potrzeby reklamowe.

Posiadamy niezbędne doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, dziennikarzami motoryzacyjnymi, redakcjami czasopism i filmowcami, z naszych usług korzystali celebryci, gwiazdy i sportowcy. Oferujemy nasze know-how, fachowe konsultacje i doradztwo służące skutecznej współpracy przy produkcjach filmowych. Dysponujemy bogatym zapleczem samochodów z różnych epok, w tym oldtimer'ami i kolekcjonerskimi egzemplarzami aut zabytkowych, jedynymi w kraju. Oferujemy także luksusowe limuzyny w różnych konfiguracjach oraz oryginalne londyńskie autobusy piętrowe Double-Decker i autobus imprezowy Party SpeedBus. Auta charakteryzują się rzadko spotykanym stylem, są atrakcją i w naturalny sposób przyciągają uwagę.

Nasze zaplecze składa się z autobusów i samochodów zabytkowych w pełni sprawnych techniczne, reprezentacyjnych i gotowych do użytku. Dysponujemy też samochodami niesprawnymi, które łatwo możemy przystosować do potrzeb produkcji filmowej. Prowadzimy warsztat samochodowy, blacharnię i lakiernię dzięki czemu zaplecze aut nietypowych do produkcji specjalnych renowujemy i dostosowujemy do potrzeb filmu, scenografii, planów filmowych lub innych produkcji, zgodnie z życzeniem i oczekiwaniami.

Autobus piętrowy w sesji fotograficznej

Samochody do sesji fotograficznych

Samochody zabytkowe z naszej stajni posiadają wyjątkowy urok, czar i styl chętnie wykorzystywany przez fotografików.

Jesteśmy z pasji i wykształcenia fotografikami, doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem fotografii jest oryginalność, dobra scenografia i tło. Chętnie współpracujemy z fotografami wspierając ich wiedzą i doświadczeniem, sprzętem (oświetleniowym) i naszym parkiem samochodów.

Auta z naszej stajni są bardzo charakterystyczne i odpowiadają stylistyce epok różnych dziesięcioleci - lat 30, 50, 60-tych ubiegłego wieku, dzięki czemu są doskonałym elementem i tłem dla fotografii retro, a także są koncepcją dla tematycznych sesji reklamowych. Styl naszych samochodów wykorzystywany jest do portfolio modeli i modelek, a w zależności od koncepcji artystycznej lub reklamowej auta dobrze sprawdzają się w sesjach i pokazach kolekcji mody, są też wdzięcznym podmiotem produkcji reklamowych i promocyjnych jak np. kalendarze ścienne.

Auta do produkcji teledysków i klipów video

Współpracujemy ze studiami filmowymi produkującymi filmy i prezentacje firmowe, reklamowe oraz telewizyjne.

Nasze auta wynajmujemy do różnych celów i przedsięwzięć, częścią naszej oferty jest wynajem samochodów do produkcji filmów fabularnych, dokumentalnych, a także na potrzeby artystów do teledysków i innych promocyjnych klipów video. Rozpiętość naszej oferty pozwala zaproponować odpowiedni samochód pasujący do koncepcji filmu.

W tym teledysku brał udział nasz autobus piętrowy Leyland - spełnił się w roli ;-)

stat4u