Kategorie:

Auta na wieczór kawalerski i panieński

Wieczór kawalerski w autobusie imprezowym

Drogie Panie, Szanowni Panowie,

porzucając singielski tryb życia, w przededniu wejścia na nową drogę tradycją jest organizowanie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, który jest zamknięciem pewnego etapu oraz doskonałą okazją do spotkania i szampańskiej zabawy w intymnym gronie najbliższych przyjaciół i znajomych.

Posiadamy flotę pojazdów do wynajęcia, w tym przygotowane specjalnie auta na wieczór kawalerski i panieński. Wśród nich znajduje się przerobiony na dyskotekę na kółkach i przeznaczony do dobrej zabawy w większym gronie autobus imprezowy Party SpeedBus oraz londyńskie autobusy piętrowe Double-Decker. W zależności od aury i pogody oferujemy wersje autobusów z dachem oraz w wersji Cabrio z otwartym dachem na piętrze, dzięki czemu będziecie mogli "pokazać się" i podziwiać uroki miasta z wysokości 4 metrów. Dla mniejszych grup lub indywidualnych przejazdów oferujemy auta retro, które przewiozą Was na miejsce zabawy.

Pojazdy oferują najwyższy standard, są luksusowo wyposażone, znajdziecie w nich wygodne kanapy, stoliki, TV, DVD, a także oświetlenie sufitu i wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający. Dodajemy do tego zaufanego szofera, który wie o co chodzi i co zrobić, by Wasz wieczór kawalerski lub panieński pozostał niezapomnianą przygodą ;)

Oferta specjalna: wynajmując większą grupą auto z naszej oferty otrzymasz darmowe wejściówki do wybranych, ekskluzywnych klubów w Warszawie, wśród nich m.in. New Orleans Gentelmen's Club - prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów.

stat4u