Kategorie:

Zabytkowe auta w stylu retro

Auta retro

Samochody zabytkowe to nasze "oczko w głowie". Gromadzona od kilkunastu lat kolekcja wyjątkowych oldtimerów jest naszą dumą i ofertą - łączymy pasję z biznesem. W ramach tej oferty udostępniamy kolekcjonerskie egzemplarze samochodów zabytkowych, które doskonale oddają klimat swoich epok, są atrakcyjne, w wielu przypadkach niepowtarzalne i jedyne w kraju, a przede wszystkim mają urok, wdzięk i niezaprzeczalny styl retro.

Pojazdy przeznaczone są do wynajęcia w różnych celach, ze względu na swój charakter najczęściej i najlepiej sprawdzają się w roli samochodów do ślubów i innych uroczystości rodzinnych, ale nie tylko. Często są wypożyczane do obsługi imprez o charakterze promocyjno - reklamowym, produkcji filmowych oraz sesji fotograficznych. Cieszą się też powodzeniem w czasie pikników, imprez rozrywkowych, są atrakcją, a poprzez swoją wyjątkowość w naturalny sposób przyciągają wzrok.

Jesteśmy otwarci na współpracę, ze swojej strony oferujemy jedną z większych w Polsce kolekcję samochodów zabytkowych - utrzymanych w doskonałym stanie, sprawnych technicznie, bardzo dobrze wyposażonych i gotowych do przystosowania w różnych celach. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z tymi perełkami starej motoryzacji.

stat4u