Kategorie:

Autobus imprezowy PARTY SPEEDBUS

Oto autobus imprezowy Party SpeedBus - gostek aka typas w amerykańskim stylu, znany z filmu "Speed - niebezpieczna prędkość" przerobiony na dyskotekę na kółkach - jedyny taki egzemplarz w kraju. Bus jest połączeniem niekonwencjonalnej formy imprezowania i dobrego pomysłu na zabawę z przygodą oraz wrażeniami, których dostarcza dzięki szalonej jeździe, klubowej atmosferze i wyposażeniu - filmik powyżej z imprezki w Warszawie jest najlepszym przykładem, kliknij "play" i sam się przekonaj.

Party SpeedBus służy do wynajęcia na każdą okazję do dobrej zabawy: imprezy integracyjne, urodziny, wieczór kawalerski lub panieński, a także dla zorganizowanych grup i klubów organizujących imprezy promocyjne, firmowe, okolicznościowe i rocznicowe. Autobus został celowo wyposażony do organizowania imprez, posiada nawet dyskotekową wytwornicę dymu.

Co oferuje nasz Party SpeedBus? Przede wszystkim gwarantujemy przednią zabawę w doskonałych warunkach i formie. Dorzucamy do tego w pakiecie lub jako opcja:

 - rewelacyjne nagłośnienie, konsolę i DJ'em

 - TV + DVD

 - sowicie wyposażony barek - a co ważniejsze kumatego barmana i/lub barmankę

 - komfortowe miejsca siedzące

 - dance floor wyposażoną w rurę - pewnie się przyda ;)

 - lasery, stroboskopy, podświetlany sufit oraz klubowo - dyskotekowe oświetlenie wnętrza pojazdu

 - dyskrecję

 - kilkunastoletnie doświadczenie branżowe

Oferujemy także pomoc przy współorganizacji imprez i przejazdów, zdajemy sobie sprawę z bardzo zindywidualizowanych potrzeb przy organizacji przedsięwzięć rozrywkowych, w których częstym elementem zabawy jest zaskoczenie i niespodzianka.

Oferta specjalna: organizując np. wieczór kawalerski lub panieński i wynajmując większą grupą autobus imprezowy Party SpeedBus otrzymasz darmowe wejściówki do wybranych, ekskluzywnych klubów w Warszawie, wśród nich m.in. New Orleans Gentelmen's Club - prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów.

stat4u