Kategorie:

Londyński autobus piętrowy Double-Decker z 1959 roku

londyński autobus piętrowy Double-Decker AEC Routemaster z 1959 roku

Zabytkowy londyński autobus piętrowy Double-Decker AEC Routemaster z 1959 roku przeznaczony do wynajęcia i obsługi różnego rodzaju imprez okolicznościowych, eventów, reklam i wydarzeń.

Autobus został przygotowany także do obsługi ślubów i wesel - dzięki komfortowemu wyposażeniu wnętrza pojazdu w wygodne, tapicerowane kanapy zapewnia wysoki standard podróży dla Pary Młodej oraz Gości Weselnych, dzięki czemu służy jako atrakcyjne auto do ślubu i część oprawy weselnej, łącząc dwie usługi w jednej przy zachowaniu rozsądnych kosztów.

Zastosowanie autobusu Double-Decker do reklamy i akcji promocyjnych

Zalety, które cechują zabytkowe autobusy piętrowe predysponują Double-Decker'a do wykorzystania w reklamie i akcjach promocyjnych. Gabaryty autobusu pozwalają na umieszczenie banerów reklamowych o dużych powierzchniach, istnieje też możliwość wykorzystania całej powierzchni karoserii autobusu poprzez zastosowanie drukowanych folii. Adaptacja wnętrza na obu pokładach pozwala na dostosowanie się do potrzeb organizowanej imprezy, dla przykładu - może to być plac zabaw dla dzieci, miejsce na prezentację lub degustację promowanych produktów. W przedstawionym egzemplarzu dużą wagę przywiązaliśmy do komfortowego wyposażenia wnętrza, które zapewnia wysoki standard podróży. W zależności od potrzeb autobus może zostać doposażony w sprzęt nagłaśniający, TV, stoliki i inne akcesoria - zapraszamy do kontaktu z nami i indywidualnych konsultacji.

Więcej informacji nt. zastosowania zabytkowych autobusów w reklamie i akcjach promocyjnych zamieściliśmy na stronie "Reklama na autobusach". Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z jednej z akcji promocyjnych, która miała miejsce w Warszawie.

stat4u