Kategorie:

Londyński autobus piętrowy Double-Decker z 1960 roku

autobus piętrowy AEC Routemaster z 1960r.

Zabytkowy londyński autobus piętrowy Double-Decker AEC Routemaster z 1960 roku przeznaczony do wynajęcia i obsługi różnego rodzaju imprez okolicznościowych, eventów, reklam i wydarzeń.

Routemaster produkowany był na przełomie lat 50/60 ubiegłego wieku, stał się charakterystycznym elementem londyńskiego krajobrazu i jego ikoną. Wyprodukowano ich niespełna 3000 sztuk, a do dziś przetrwało mniej niż połowa. Na polskich drogach Double-Decker jest bardzo rzadko spotykany, co czyni go tym bardziej atrakcyjnym i przyciągającym uwagę.

Zalety jakimi cechują się zabytkowe autobusy piętrowe predysponują Routemaster'a do wykorzystania w reklamie i akcjach promocyjnych. Gabaryty autobusu pozwalają na umieszczenie banerów reklamowych o dużych rozmiarach, istnieje także możliwość wykorzystania całej powierzchni karoserii autobusu poprzez zastosowanie folii z nadrukami.

Adaptacja wnętrza na obu pokładach pozwala na dostosowanie się do potrzeb organizowanej imprezy lub wydarzenia, dla przykładu - może to być plac zabaw dla dzieci, miejsce na prezentację lub degustację promowanych produktów.

W zależności od potrzeb autobus może zostać zindywidualizowany i doposażony w sprzęt nagłaśniający, TV, stoliki i inne akcesoria - zapraszamy do kontaktu z nami i indywidualnych konsultacji.

stat4u