Kategorie:

Londyński autobus piętrowy Double-Decker Cabrio z 1960 roku

autobus piętrowy Double-Decker Cabrio z 1960 roku

Zabytkowy londyński autobus piętrowy z odkrytym dachem Double-Decker Cabrio AEC Routemaster z 1960 roku przeznaczony do wynajmu na różnego typu imprezy okolicznościowe, eventy oraz do przewozu gości weselnych.

Routemaster produkowany był na przełomie lat 50/60 ubiegłego wieku, stał się charakterystycznym elementem londyńskiego krajobrazu i jego ikoną. Wyprodukowano ich niespełna 3000 sztuk, a do dziś przetrwało mniej niż połowa. Na polskich drogach Routemaster jest bardzo rzadko spotykany, co czyni go tym bardziej atrakcyjnym i przyciągającym uwagę.

Zalety jakimi cechują się zabytkowe autobusy piętrowe predysponują Routemaster'a do wykorzystania w reklamie i akcjach promocyjnych. Otwarta przestrzeń bez dachu na piętrze pojazdu umożliwia fetowanie ważnych wydarzeń oraz zapewnia atrakcyjne wrażenia w czasie jazdy. Gabaryty autobusu pozwalają na umieszczenie banerów reklamowych o dużych powierzchniach, istnieje także możliwość wykorzystania całej powierzchni karoserii autobusu poprzez zastosowanie drukowanych folii. Adaptacja wnętrza na obu pokładach pozwala na dostosowanie się do potrzeb organizowanej imprezy, dla przykładu - może to być plac zabaw dla dzieci, miejsce na prezentację lub degustację promowanych produktów. W zależności od potrzeb autobus może zostać doposażony w sprzęt nagłaśniający, TV, stoliki i inne akcesoria - zapraszamy do kontaktu i indywidualnych konsultacji.

stat4u