Kategorie:

Londyński autobus piętrowy Double-Decker Cabrio z 1962 roku

londyński autobus piętrowy Double-Decker Cabrio z 1962 roku

Zabytkowy londyński autobus Double-Decker w wersji Cabrio (Double-Decker Open-Top - bez dachu na piętrze) AEC Routemaster z 1962 roku przeznaczony do wynajmu na różnego typu imprezy okolicznościowe, do obsługi wydarzeń, eventów oraz do reklamy.

Routemaster produkowany był na przełomie lat 50/60 ub.w., stał się ikoną londyńskiego krajobrazu. Wyprodukowano ich niespełna 3000 sztuk, a do dnia dzisiejszego przetrwało mniej niż połowa. Na polskich drogach Double-Decker'y są bardzo rzadko spotykane, co czyni je tym bardziej atrakcyjnymi i przyciągającymi uwagę.

Szereg zalet jakimi cechują się autobusy Double-Decker predysponują Routemaster'a do wykorzystania w reklamie i akcjach promocyjnych. Otwarta przestrzeń bez dachu na piętrze pojazdu umożliwia fetowanie ważnych wydarzeń oraz zapewnia atrakcyjne wrażenia w czasie jazdy. Gabaryty autobusu pozwalają na umieszczenie banerów reklamowych o dużych powierzchniach, istnieje także możliwość wykorzystania całej powierzchni karoserii autobusu poprzez zastosowanie folii z nadrukami. Adaptacja wnętrza na obu pokładach pozwala na dostosowanie się do potrzeb organizowanej imprezy, dla przykładu - może to być plac zabaw dla dzieci, miejsce na prezentację lub degustację promowanych produktów. Otwarte piętro autobusu może służyć jako mobilna scena. W zależności od potrzeb autobus może zostać doposażony w sprzęt nagłaśniający, TV, stoliki i inne akcesoria - zapraszamy do indywidualnych konsultacji.

stat4u