Kategorie:

Londyński autobus piętrowy Double-Decker "Imprezownia" z 1962 roku

Londyński autobus Double-Decker z 1962r.

Zabytkowy londyński autobus Double-Decker AEC Routemaster z 1962 roku jest bardzo rzadko spotykaną wersją RML różniącą się od standardowych Routemaster'ów długością - wersja RML jest o 60cm dłuższa. Autobus przeznaczony jest do wynajmu i obsługi różnego typu imprez okolicznościowych, event'ów oraz na wieczory kawalerskie i panieńskie. Z uwagi na pojemność - mieści ok. 70 osób - bardzo dobrze sprawdza się jako autobus dla Gości Weselnych.

Tym razem poszliśmy na całość i przerobiliśmy Double-Decker'a na klasyczną Imprezownię - klub na kółkach, gdzie każdy może w wybranym dla siebie miejscu zorganizować niezapomnianą imprezę na wysokim poziomie - to przecież autobus piętrowy o wysokości 4,40m - przy zachowaniu wysokich standardów i z gwarancją wrażeń jakich nie przynosi żaden klasyczny klub czy pub.


Imprezowy autobus piętrowy AEC Routemaster z 1962r. - wnętrze

Autobus wyróżnia wyjątkowa szata graficzna, wyszukana tapicerka siedzeń, stoliki w kształcie gitar, a także szczególne wzornictwo wnętrza, gdzie zastosowaliśmy elementy nawiązujące do epoki Dzieci - Kwiatów. Górny pokład pojazdu wyposażony jest w barek z nalewakiem. Całość uzupełnia dobrane oświetlenie, a także wysokiej jakości sprzęt RTV. Autobus imprezowy może zostać dostosowany zgodnie z potrzebami organizowanej imprezy lub wydarzenia.

Oferta specjalna: organizując np. wieczór kawalerski lub panieński i wynajmując większą grupą autobus imprezowy Double-Decker "Imprezownia" otrzymasz darmowe wejściówki do wybranych, ekskluzywnych klubów w Warszawie, wśród nich m.in. New Orleans Gentelmen's Club - prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów.

stat4u