Kategorie:

Londyńskie budki telefoniczne - wynajem

Londyńskie budki telefoniczne - 1

Londyńskie czerwone budki telefoniczne pojawiły się w okresie międzywojennym XX wieku i szybko wkomponowały się w brytyjski krajobraz, można było je spotkać także w koloniach Imperium, w różnych częściach świata. Charakterystyczny design i ostry odcień czerwieni miały ułatwiać ich odnalezienie, a dzięki tym cechom stały się punktem orientacyjnym, kontrastującym z architekturą miast.

Oferujemy wynajem oryginalnych londyńskich budek telefonicznych, które bardzo dobrze sprawdzają się w dzisiejszych czasach - w reklamie. Możliwości zastosowań są nieograniczone i zależne od projektu reklamowego, pomysłu oraz kreacji. Budki można stosować jako element scenografii w produkcjach reklamowych, telewizyjnych, teatralnych, a także w przedsięwzięciach promocyjnych przy różnego typu wydarzeniach, koncertach i eventach.

Londyńskie budki telefoniczne - 2

Ze względu na wyjątkową rozpoznawalność oraz bardzo rzadko spotykany w Polsce widok, londyńskie budki mogą służyć jako punkt orientacyjny organizowanych imprez, miejsce charakterystyczne dla przeprowadzanych promocji lub jako kiosk z materiałami informacyjno-reklamowymi w czasie wystaw - jako element stoiska targowego.

Możliwość adaptacji, oświetlenia i wyposażenia wnętrza budki oraz wyglądu zewnętrznego zależna jest od projektu i wymaga indywidualnych ustaleń - prosimy o kontakt z nami celem konsultacji.


Londyńskie budki telefoniczne - 3

Oferujemy też inne elementy i rozwiązania charakterystyczne dla angielskiej stolicy: zabytkowe autobusy piętrowe, skrzynki pocztowe, londyńską taksówkę oraz park zabytkowych brytyjskich aut - wszystko co potrzebne do przeprowadzenia reklam i promocji kojarzących się z Londynem.

Posiadamy doświadczenie pomocne przy realizacji skomplikowanych projektów, współpracujemy z agencjami reklamowymi i drukarniami, posiadamy własne zaplecze techniczne i logistyczne, dzięki czemu sprawnie realizujemy kampanie reklamowe.

stat4u