Kategorie:

Przewóz i transport Gości Weselnych

Transport Gości Weselnych

Wynajem samochodów retro i zabytkowych autobusów to nasza specjalność, od dawna aktywnie działamy w branży ślubno - weselnej. Integralną częścią naszej oferty jest przewóz i transport Gości Weselnych.

Organizacja przewozu Gości Weselnych jest złożonym przedsięwzięciem polegającym m.in. na sprawnym, punktualnym i zsynchronizowanym transporcie osób uczestniczących w uroczystościach. Temat dotyczy dowiezienia Gości na miejsce ślubu, następnie ich przewiezienie do Domu Weselnego, oraz zorganizowanie transportu w trakcie i po zakończeniu wesela.

Posiadamy zaplecze, które umożliwia skuteczną realizację usługi przewozu Gości Weselnych. Dysponujemy angielskimi autobusami piętrowymi, które mieszczą ok. 70 osób (każdy), w wersjach z dachem oraz Cabrio - z otwartym dachem na piętrze. Typowe "londyńczyki" poza użytecznością i możliwością transportu wielu pasażerów łączy widowiskowość i atrakcyjność dla gości jak i otoczenia, dzięki czemu uroczystości nabierają wyjątkowego i oryginalnego kształtu. Autobusy w wersji Cabrio bez dachu zapewniają fantastyczne wrażenia pasażerom, na życzenie pojazdy mogą być dekorowane np. balonikami - w ten sposób stają się częścią weselnej oprawy.

Oferujemy także transport gości w trakcie i po weselu według ustalonych tras, w różnych cyklach i godzinach - wycieczki londyńskimi autobusami jako atrakcja weselna. Usługa wymaga konsultacji, dlatego prosimy o kontakt z nami celem ustalenia szczegółów.

stat4u