Kategorie:

Reklama na zabytkowych autobusach Double-Decker

autobus piętrowy Bristol

Nasze zabytkowe autobusy piętrowe wynajmujemy do różnych celów - obsługi imprez, eventów i wydarzeń, a także do akcji promocyjnych oraz reklam. Reklama na zabytkowych autobusach Double-Decker jest skuteczną metodą na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, a dzięki możliwości adaptacji wnętrza i indywidualizacji wyglądu zewnętrznego według własnego projektu otwiera szerokie pole dla rozwiązań kreatywnych.

Piętrowe autobusy charakteryzują się dużą rozpoznawalnością, łatwo rzucają się w oczy i przyciągają wzrok przechodniów. Ich atrakcyjność polega na widowiskowości oraz niecodzienności - rzadko można spotkać w Polsce zabytkowe autobusy piętrowe wprost z Londynu - co sprawia, że są doskonałym nośnikiem reklamy zewnętrznej, cechującym się wysokim współczynnikiem ROI.

Wymiary autobusów pozwalają na zastosowanie dużych, wielkoformatowych banerów reklamowych na wszystkich stronach pojazdów. Przy zaawansowanych projektach reklamowych całość karoserii autobusów można zindywidualizować i dostosować do potrzeb kampanii poprzez zastosowanie folii drukowanych lub magnetycznych.

Dysponujemy autobusami typu Double-Decker w wersji z dachem oraz w wersji Cabrio, które umożliwiają organizację bardzo widowiskowych kampanii reklamowych. Aranżacja wnętrz autobusów umożliwia przeprowadzenie degustacji, prezentacji produktów, a także utworzenie np. placu zabaw dla dzieci, kawiarni, restauracji, stoiska targowego - wszystko zależne jest od projektu reklamowego i kreacji.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, która przybliża możliwości zastosowania reklamy na autobusach piętrowych.

stat4u