Kategorie:

Wynajem limuzyn

limuzyna

Wynajem limuzyn to ten segment działalności Fovilim, od którego zaczynaliśmy. Siedzibą firmy jest Warszawa, jednak działamy na terenie całego kraju, nieprzerwanie od pierwszej połowy lat 90-tych ub. wieku na wysokim, profesjonalnym poziomie.

Dysponujemy autami najwyższej klasy, wśród których prym wiodą limuzyny marki Lincoln w różnych wersjach, do przewozu 8-14 osób. Limuzyny wynajmowane są z doświadczonymi szoferami, są luksusowo wyposażone w barki, lodówki, TV, DVD, są klimatyzowane, zapewniają komfort, wygodę, intymność i prestiż - są odpowiedzią na potrzeby osób najbardziej wymagających i oczekujących luksusu w korzystnej cenie z gwarancją rzetelności wypożyczalni działającej na rynku kilkanaście lat.

Limuzyny przeznaczone są do wynajęcia na różne okazje, imprezy, wydarzenia i uroczystości. Bardzo dobrze sprawdzają się w roli eleganckich aut do ceremonii ślubnych, jak również do przewozu ważnych osób, w celach reprezentacyjnych i biznesowych. W każdym z przypadków dbamy o jakość usług oraz prywatność.

Lincoln Town Car 180

Lincoln Town Car 180 Empire

wersja: limuzyna
kolor: biały
rocznik: 2005
osób: 14

Lincoln Excalibur 1 - 2005

Lincoln Excalibur 1 - 2005

wersja: limuzyna
kolor: biały, z czarnym dachem
rocznik: 2005
osób: 8

Lincoln Excalibur 2 - 2002

Lincoln Excalibur 2 - 2002

wersja: limuzyna
kolor: biały
rocznik: 2002
osób: 8

stat4u