Kategorie:

Zabytkowy angielski autobus piętrowy Leyland z 1962 roku

Zabytkowy autobus piętrowy Leyland 1962r.

Zabytkowy angielski autobus piętrowy Leyland z 1962r. Pojazd przeznaczony jest do wynajęcia i obsługi dużych, zorganizowanych grup uczestniczących w różnego rodzaju piknikach, weselach, fetach, promocjach i reklamach, przejazdach turystycznych, wydarzeniach sportowych i innych imprezach okolicznościowych.

Londyński piętrus mieści 67 pasażerów, jego piętro nie posiada dachu zapewniając wyjątkowe wrażenia pasażerom. Dzięki swoim gabarytom autobus świetnie spełnia funkcje reklamowe.

Autobus piętrowy do reklamy i akcji promocyjnych

Dzięki swoim wymiarom autobus piętrowy bardzo dobrze spełnia funkcję nośnika reklamy i znajduje zastosowanie w akcjach promocyjnych. Gabaryty umożliwiają montaż dużych plansz, transparentów lub banerów reklamowych. Autobus ze względu na swój styl retro oraz zabytkowy i rzadko spotykany na ulicach wygląd w naturalny sposób przyciąga wzrok przechodniów.

Dwupiętrowa budowa bez dachu na piętrze umożliwia zorganizowanie biura informacyjnego na parterze oraz części na prezentacje lub degustacje na piętrze - tym samym autobus może pełnić funkcję samodzielnego stoiska na targach, festynach i różnego rodzaju piknikach promocyjnych.

Autobus do fetowania sukcesów - dla klubów sportowych

Brak dachu i otwarta przestrzeń na piętrze autobusu umożliwia organizację przejazdów nietypowych, obliczonych na huczną zabawę i prezentację. Tego typu przedsięwzięciom sprzyja zainstalowany w autobusie system nagłaśniający i megafony.

Tą część oferty kierujemy do zorganizowanych grup, klubów kibica oraz klubów sportowych, których zespoły mogą fetować zdobycie tytułu na pokładzie naszego autobusu. Gabaryty auta umożliwiają zainstalowanie transparentów i flag w barwach klubowych, co ubarwia i uatrakcyjnia przejazd.

Otwarte piętro autobusu umożliwia fetującym zawodnikom prezentację zdobytego trofeum oraz kontakt z kibicami i fanami, natomiast wysokość autobusu zapewnia kibicom dobrą widoczność zawodników.

W październiku 2011 roku mieliśmy nieskrywaną przyjemność przewozu zawodników Falubazu Zielona Góra na miejsce fety po zdobyciu mistrzostwa Polski na żużlu w Speedway Ekstralidze. Towarzysząca naszemu Leylandowi asysta policjantów na motocyklach, tłumy kibiców na ulicach Zielonej Góry oraz fetujący Mistrzowie stworzyli wspaniałą atmosferę święta.

Wielkie święto zgotowali piłkarze i kibice Śląska Wrocław, którzy świętowali zdobycie piłkarskiego Mistrzostwa Polski w 2012 roku.

Towarzyszyliśmy w tym święcie naszym Leylandem przewożąc w asyście służb miejskich i policji zawodników i trenerów - zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego przejazd naszego autobusu ulicami Wrocławia oraz fetę na Rynku.

Zastosowanie autobusu do produkcji filmów i sesji fotograficznych

Zabytkowy autobus piętrowy poprzez swoje walory i naturalny urok starej motoryzacji znajduje zastosowanie w sesjach fotograficznych, produkcjach filmowych i przy kręceniu teledysków.

Styl retro autobusu bardzo dobrze komponuje się z tematycznymi sesjami zdjęciowymi nawiązującymi do tych epok, np. stylistyczne sesje mody z elementami i motywami zaczerpniętymi z lat 60-tych (mini-galeria poniżej).

Pojazd dobrze współgra w produkcjach filmowych, poza wyglądem zewnętrznym wykorzystywane jest jego wnętrze zarówno parter jak i piętro, które tworzą swoisty plan i tło. Warto podkreślić, że przestrzeń w autobusie umożliwia zastosowanie profesjonalnego sprzętu i studyjnego oświetlenia, a duża ilość miejsca ułatwia ekipom filmowym pracę. Zapraszamy do obejrzenia teledysku (powyżej) zrealizowanego z wykorzystaniem Leylanda.

Wyposażenie

Autobus posiada 67 miejsc siedzących i wyposażony jest w niezbędne elementy służące obsłudze wycieczek - system nagłaśniający wewnątrz pojazdu dla przewodników turystycznych oraz zewnętrzne megafony przydatne przy kampaniach reklamowych. Oferujemy też dodatkowe oświetlenie i akcesoria zgodnie z życzeniem i charakterem planowanej imprezy - prosimy o kontakt celem konsultacji.

stat4u